Новини

Голова Кооперативу Юкрейніан Агро Коннекшн дав розгорнуте інтерв’ю

На конференції «Кооперація на 360°» 10 листопада 2023 року Богдан Купріянов Голова Кооперативу Ukrainian Agro Connection дав інтерв’ю Куркуль про те, які функції бере на себе кооператив та чому такі обʼєднання повинні існувати.  

Детальніше

ЮКРЕЙНІАН АГРО КОННЕКШН починає партнерство з надійною компанією SPIKE BROKERS

Завдяки нашому партнерству члени Кооперативу ЮКРЕЙНІАН АГРО КОННЕКШН зможуть отримати якісну експертизу від SPIKE BROKERS, що дозволяє відкривати нові ринки для реалізації вирощеної продукції з метою додаткового прибутку.

Детальніше

У Миколаїві відбулася робоча зустріч ОВК «Інгулецька» з представниками влади, громадськими організація та представниками аграріїв

05 жовтня 2023 року в м. Миколаїв відбулася робоча зустріч ОВК «Інгулецька» з представниками влади, громадськими організація та представниками аграріїв.

Детальніше

Отримана кооперативом UAC техніка для завантаження врожаю у зернові рукави вже працює!

Цього разу кооператив Ukrainian Agro Connection вирушив на Волинь до Володимирського району в ТОВ «Прогрес», яке є членом нашого кооперативу, успішно займається розведенням великої рогатої худоби молочних порід та збирає 35 тонн молока на добу.

Детальніше

В Україні створили першу організацію водокористувачів, яка працюватиме в двох південних областях

14 липня відбулися чергові збори водокористувачів Інгулецької, Спаської та Явкинської зрошувальних систем, на яких було створено організацію водокористувачів «Інгулецька» (надалі – ОВК «Інгулецька»).

Детальніше

ІНТЕРВ’Ю ІГОРА ШЕСТОПАЛОВА ПРО ВІДМОВУ A.G.R. GROUP ВІД КУКУРУДЗИ ТА ЕЛЕВАТОРУ НА ЗАХОДІ УКРАЇНИ

Latifundist.com поговорили з головою правління A.G.R. Group Ігорем Шестопаловим про цьогорічну посівну і те, чому агрохолдинг відмовився від традиційної для себе сівозміни соя-кукурудза та в які нові культури пішов.

Детальніше

Кооператив Ukrainian Agro Connection провів перший вебінар на тему «Директор підприємства: права, обов’язки, відповідальність»

Кооператив Ukrainian Agro Connection (UAC) розпочав серію онлайн заходів для фермерів «НАЖИВО ВІД ЕКСПЕРТА», де запрошує фахівців для консультацій та вирішення болючих проблем фермерів.

Детальніше

Установчі збори зі створення організації водокористувачів Інгулецької, Спаської та Явкинської зрошувальних систем відбудуться 14 липня 2023 року

Виробництво сільськогосподарської продукції значно залежить від штучного зрошення сільгоспугідь, тому було прийнято рішення щодо будівництва на півдні Миколаївської та заході Херсон­ської областей Інгулецької зрошуваль­ної системи, яка однією з найбільших в Україні!

Детальніше

Сільськогосподарський кооператив Ukrainian Agro Connection (UAC) організовує перший турнір з настільного тенісу «Фермерська Ракетка 2023»

Запрошуємо до участі представників аграрного сектору, фермерів, керівників агро компаній. Турнір відкритий для представників з усіх областей України.
Переможці та учасники турніру отримають призи та нагороди, також всі учасники отримають 32-% знижку на участь у наступному Фермерському зльоті, який організовується кооперативом Ukrainian Agro Connection (UAC).

Детальніше

Компанія «АТФ «Агро-Діло», кооператив Ukrainian Agro Connection (UAC) та інші водокористувачі розпочали процес створення організації водокористувачів (ОВК)

ОВК є самоврядною організацією, яка надає послуги з водопостачання для зрошення сільськогосподарських культур. Створення ОВК гарантує наступні переваги: – визначення економічно обгрунтованого тарифу загальними зборами ОВК;

Детальніше

Дуже важливо було приєднатися до спільноти та оказати посильну допомогу людям та тваринам

Повномасштабна війна Росії в Україні призвела не тільки до серйозної гуманітарної кризи, але й до екологічної катастрофи на Херсонщині. Мільйони громадян зараз потребують допомоги. Українці

Детальніше

Компанія GeoTema – інженерно інвестиційна компанія стала партнером кооперативу Ukrainian Agro Connection

Наша команда – це люди з різними темпераментами, суперсилами, талантами та з однаковою пристрастю до нашої спільної мети.
Ми обожнюємо разом реалізовувати круті та масштабні проекти, та робимо це вже понад 13 років.

Детальніше

Компанія EKVVIES, провідний виробник електродвигунів, насосів та генераторів, стала партнером кооперативу Ukrainian Agro Connection

Компанія EKVVIES, провідний виробник електродвигунів, насосів та генераторів, стала партнером кооперативу Ukrainian Agro Connection Компанія «Еквівес» – понад 20 років успішно допомагає в комплексному вирішені

Детальніше

Кооператив Ukrainian Agro Connection прийняв участь у Програмі ФАО та Мінагрополітики та отримав техніку для завантаження та розвантаження зернових рукавів

Дякуємо Міністерству аграрної політики та продовольства України та Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) за можливість отримати спеціальну техніку для надання послуг з завантаження/вивантаження зернових рукавів.

Детальніше

BarvaInvest — консалтингова компанія та провайдер глобальної аналітичної інформації з фінансових та сировинних ринків, стала партнером кооперативу Ukrainian Agro Connection

Barva Invest — консалтингова компанія та провайдер глобальної аналітичної інформації з фінансових та сировинних ринків. Компанія Barva Invest була заснована в 2016 р.   Основою метою діяльності є

Детальніше

Агенція go4CFO, яка надає ключову фінансову експертизу для малого та середнього бізнесу, стала партнером кооперативу Ukrainian Agro Connection

Ми – агенція go4CFO, фіндиректор як сервіс, команда професіоналів у галузі фінансів із визнаною кваліфікацією та реальним досвідом фінансового директора, яка надає ключову фінансову експертизу для малого та середнього бізнесу.

Детальніше

Команда кооперативу Ukrainian Agro Connection вітає всіх з Днем вишиванки!

У День вишиванки команда кооперативу Ukrainian Agro Connection бажає всім миру і злагоди в ваших будинках і серцях! Нехай ваш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її успішною. Пам’ятайте, що ми Українці й зможемо все!

Детальніше

Ukrainian Agro Connection пропонує фермерським господарствам здавати та орендувати с/г техніку

Ukrainian Agro Connection – це сільськогосподарський кооператив, який об’єднує малі та середні фермерські господарства З нами ви можете вільно здавати та орендувати с/г техніку у потрібний для вас час (за умови завчасного бронювання)

Детальніше

Кооператив Ukrainian Agro Connection вітає всіх аграріїв із світлим і радісним святом – Великоднем

Вітаємо вас із світлим і радісним святом – Великоднем. Бажаємо вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай чудесне свято Пасхи принесе любов та світло у вашу родину, щирість та добро у взаємини, а головне – здоров’я і мир. Нехай господня ласка вас зігріває і навчає щастя. Христос Воскрес!

Детальніше

Кооператив Ukrainian Agro Connection запрошує на Аграрний Зліт «ФЕРМЕР і ЗЕМЛЯ 40°»

Аграрний Зліт «ФЕРМЕР і ЗЕМЛЯ 40°» презентує досвід найкращих фермерів, господарств та сільськогосподарських підприємств з усіх областей України та стає вже очікуваною подією, яка на одному майданчику збирає різних учасників агробізнесу, обговорює важливі питання розвитку фермерства, кооперації та агропромислового комплексу України.

Детальніше

5 видів матеріальної допомоги для українських фермерів від міжнародної агро спільноти: реєстрація відкрита!

Коаліція міжнародних партнерів у галузі сільського господарства із залученням українського благодійного фонду ДАР та міжнародного фонду Alight створила благодійну платформу FARMERHOOD*: від Фермера до Фермера (*Farmerhood– укр. Фермерське Братерство), яка передбачає надання допомоги постраждалим від війни українськими фермерами із земельним банком до 500 га.

Детальніше

Кооператив «Ukrainian Agro Connection» та благодійна платформа FARMERHOOD* оголосили про партнерство

Кооператив «Ukrainian Agro Connection» з приємністю повідомляє про початок партнерства з благодійним проєктом FARMERHOOD*, який передбачає надання допомоги постраждалим від війни українськими фермерами із земельним банком до 500 га.

Детальніше

Об’єднані війною: чи є у фермерів шанс на кооперацію

В українських фермерів кооперація асоціюється з радянських союзом, колгоспами, колективізацією та обкраданням населення. Але насправді об’єднання в кооперативи може стати ефективним інструментом для досягнення спільних цілей, таких як збільшення прибутку, розширення видів діяльності та застосування новітніх технологій.

Детальніше

Продаж зернових під час війни: ризики чи нові можливості?

Чи реально фермерським господарствам та агропідприємствам уникнути збитковості під час повномасштабної війни? Як вигідно продавати зернові у цей непростий період? Про це розкажуть провідні експерти агросфери України на фермерському зльоті «КООПЕРАЦІЯ НА 360°», який відбудеться 10 березня у Києві.

Детальніше

Корженко Іван, директор компанії Греко Груп, виступить спікером на заході Фермерський зліт “Кооперація на 360”

Корженко Іван, власник та директор компанії Греко Груп виступить спікером на заході – Фермерський зліт “Кооперація на 360”
Якщо Вам цікаво як треба діяти, щоб не програти власним інтересам в умовах війни, як зекономити на сушінні своєї продукції та як зробити сушіння прибутковим за будь-яких обставин, Корженко Иван, власник та директор компанії GRECO group 10 березня на заході заході – Фермерський зліт “Кооперація на 360” даст відповіді на всі важливі питання!
РЕЄСТРАЦІЯ https://www.agro-event.com.ua/
Чекаємо вас на заході!

Детальніше

Компанія GRECO group “Греко Груп” – ГОЛОВИЙ ПАРТНЕР заходу Фермерський зліт «КООПЕРАЦІЯ НА 360°»

Компанія “Греко Груп” — компанія-виробник, яка займається виключно виготовленням, встановленням та сервісним обслуговуванням автоматичних теплогенераторів системи “GRECO” для зернових сушарок різного типу потужністю від 1,5 мВт до 20 мВт.

Детальніше

Європейська Бізнес Асоціація European Business Association виступила інформаційним партнером заходу Фермерській зліт “Кооперація на 360”

Ми з радістью повідомляємо, що Європейська Бізнес Асоціація European Business Association виступила інформаційним партнером заходу Фермерській зліт “Кооперація на 360”.

Детальніше

Зіркова команда спікерів Фермерського зльоту «Кооперація на 360»!

Відомі фахівці та експерти агробізнесу погодилися на участь та готові давати відповіді на всі болючі питання фермерів із продажу зернових у військовий період, експортні контракти, заробіток фермерів з переробки врожаю, правила отримання грантів, фінансування та інвестиції. Як економити на посівній у 2023 році та не втратити врожай.

Детальніше

Ukrainian Agro Connection та Мінагрополітики співпрацюватимуть у питанні кооперації фермерських господарств

Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив (СОК) Ukrainian Agro Connection та Міністерство аграрної політики та продовольства України домовилися про співпрацю у сфері кооперації фермерських господарств, малих та середніх сільгосппідприємств, а також обговорили низку ключових питань агросектора.

Детальніше

Кооператив Ukrainian Agro Connection планує створити ОВК на Інгулецькій зрошувальній системі

Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив (СОК) Ukrainian Agro Connection, заснований власником агрохолдингу A.G.R. Group Місаком Хідіряном, веде роботи зі створення організації водокористувачів (ОВК) у Миколаївській області.

Детальніше

Спеціальна пропозиція для фермерів

Гарна новина для фермерів, кооператив Ukrainian Agro Connection проводить сушіння та чистку кукурудзи під ключ на своїх потужностях. Є можливість зберігання та продажу вашої кукурудзи. Вартість послуги формується в індівідуальному порядку. Знаходимося у Броварському районі, село Тарасівка.

Детальніше

Кооператив UA Connection організовує  Фермерський зліт «КООПЕРАЦІЯ НА 360°» та запрошує фермерів на захід

В рамках програми розвитку та просування кооперативу UA Connection на українському ринку кооперації, ми організовуємо захід – Фермерський зліт «КООПЕРАЦІЯ НА 360°», який відбудеться у березні 2023 у в Прем’єр Готелі «Русь» (м. Київ)

Детальніше
uac-coop

Кооператив пропонує послуги з проведення сільськогосподарських робіт

Пропонуємо Вам заздалегідь запланувати та підписати договір на отримання послуг з проведення сільськогосподарських робіт з використанням сучасної агротехніки, якою керують досвідчені та професійні механізатори

Детальніше