Уперше кооператив Ukrainian Agro Connection проведе захід Фермерський зліт «КООПЕРАЦІЯ НА 360°», присвячений головним питанням кооперації, фермерам та всьому Агро бізнесу.

Українська Асоціація промислових біотехнологій (УкрБіотехно) виступить партнером заходу Фермерський зліт «КООПЕРАЦІЯ НА 360°»

Про Асоціацію:

Українська Асоціація промислових біотехнологій (УкрБіотехно) – неприбуткова громадська спілка, яка об’єднує бізнес та експертів для сталого розвитку промислових біотехнологій в Україні – https://ukrbiotechno.com/ .

Сфера діяльності Асоціації – біопереробка агропродукції: глибока переробка зернових культур, конверсія бурякової меляси, олійних культур, фруктів.

Наша продуктова лінійка – глюкоза та глюкозно-фруктозні сиропи; фруктоза; карбонові кислоти – лимонна, молочна, оцтова та інші; амінокислоти; дріжджі та екстракт дріжджів; протеїн; кормові добавки; рідкі біопалива – біоетанол та біодизель.

УкрБіотехно – спільна платформа для співробітництва на ринку промислових біотехнологій України з метою забезпечення найбільш сприятливих умов ведення бізнесу та полегшенням доступу до нових технологій, фінансових та кадрових ресурсів.

Запрошуємо всіх на захід!

 

Адреса: Україна, 37207, Полтавська обл., Лохвицький р-н, село Харківці, вул. Тесленка, будинок 39А

Керівник СОК “UAC”:
КУПРІЯНОВ БОГДАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
 ТЕЛ. 067 720 07 82

[email protected]