ПРО КООПЕРАТИВ

Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив “UKRAINIAN AGRO CONNECTION” було створено в Полтавській області у травні 2021 року за ініціативою Президента Холдингу A.G.R. Group МІсака Оганесовича Хідіряна.

Метою організації кооперативу є створення можливостей для українських аграріїв в отриманні додаткового прибутку за рахунок спільної реалізації вирощеної продукції, а також в отриманні привабливих умов закупівлі палива, добрив, посівного матеріалу шляхом об’єднання і формування великих оптових партій товарів.

Члени кооперативу мають можливість оренди сільськогосподарської техніки Холдингу AGR Group та інших членів Кооперативу, отримання консультаційної підтримки з фінансових, юридичних та IT питань, а також забезпечення охорони посівів на пільгових умовах.

Кооператив надає своїм членам можливість отримання знижок і пільгових тарифів на послуги і сервіси широкої мережі партнерів серед яких присутні банки, лізингові, страхові, IT, транспортні компанії, постачальники сільськогосподарської техніки, запчастин, палива, добрив.

Ми готові до співпраці з об’єднаними територіальними громадами, у тому числі – з надання консультаційної підтримки з різних грантових проектів міжнародних організацій.

Кооператив Ukrainian Agro Connection відкритий новим ідеям та пропозиціям, які будуть корисні для підвищення добробуту його членів та розвитку сільського господарства України.