Кооператив Ukrainian Agro Connection  прийняв участь у Програмі ФАО та Мінагрополітики та отримав техніку для завантаження та розвантаження зернових рукавів

Дякуємо Міністерству аграрної політики та продовольства України та Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) за можливість отримати спеціальну техніку для надання послуг з завантаження/вивантаження зернових рукавів.

 

 

Всього планувалося розподілити 105 комплектів техніки, кожний з яких  складається із завантажувача, розвантажувача та бункера-перевантажувача. Вони надавалися відповідно до розрахунку, один комплект техніки на завантаження щонайменше 292 зернових рукавів.

 Для цього необхідно було зробити:

 Зареєструватись у Державному аграрному реєстрі (ДАР) https://www.dar.gov.ua/, також дивись інструкцію з реєстрації https://www.dar.gov.ua/cards-useful/yak-zareyestruvatysia.

Подати заявку на участь у програмі з отримання комплектів техніки для завантаження зернових рукавів та вказати орієнтовну вартість відповідних послуг.

Підтвердити надання послуг аграріям, які обрали відповідного потенційного оператора техніки для завантаження рукавів, що були отримані від ФАО.