Реєстрація у проєкті та заповнення анкети для отримання потрібної допомоги відбувається у декілька кліків – надійно, прозоро та просто.
Наразі український фермер може обрати до 3 із 5 категорій безкоштовної допомоги:

1.  Насіння та засоби захисту рослин;

2. Послуги точного землеробства для підвищення ефективності використання обмежених ресурсів;

3. Паливні талони для проведення польових робіт;

4. Ваучери на будівельні матеріали для ремонтів сільськогосподарських об’єктів;

5. Кошти на часткове покриття зарплат сільськогосподарських працівників, сплати паїв та інших сільськогосподарських потреб.

Оформлені анкети проходять обов’язкову перевірку, і у разі схвалення, анкета отримує відкритий доступ до збору донацій від іноземних та українських благодійників. Динаміку збору коштів на платформі заявник може відслідковувати самостійно.  Запуск платформи FARMERHOOD саме зараз покликаний надати необхідну підтримку фермерам напередодні посівної кампанії в Україні – цьогоріч ресурси фермерів вкрай обмежені і ліквідність занизька.

 

 «Наша місія – створити зручний інструмент, який би дозволив аграріям закордоном та локальним донорам адресовано допомогти фермерам в Україні, які опинилися у скрутному становищі в результаті жахливої війни на рідній землі.  БФ ДАР відповідає за прозорість процесу перерахування матеріальної допомоги із дотриманням всіх правових, етичних норм та  вимог фінансової звітності» – розповідає Катерина Конащук, керівник проекту FARMERHOOD у  БФ «ДАР».

Організатори сподіваються, що проєкт допоможе до 5000 фермерам та згодом масштабується для відбудови та трансформації сільського господарства  у післявоєнні часі.