Наші партнери

A.G.R Group лого

це приватний сільськогосподарський холдинг, який об’єднує 20 українських компаній, що спеціалізуються на вирощуванні зернових культур: кукурудза, соя. Сільськогосподарська продукція холдингу вирощується з якісного посівного матеріалу з дотриманням сучасних технологій і відповідає стандартам, які дозволяють реалізовувати продукцію на зовнішніх ринках. Піклуючись про якість продукції, холдинг розширює свої виробничі потужності, а також приділяє особливу увагу ефективності рослинництва шляхом впровадження нових технологій обробки землі. Вся продукція рослинництва продається на експорт.

Дозволяє автоматизувати виробничі процеси в сільському господарстві та в онлайні контролювати виконання технологічних операцій. Вона також максимально виключає людський фактор та допомагає виявляти факти крадіжок ПММ, готової продукції, ЗЗР і фіксувати можливі відхилення під час польових робіт. Автоматична фіксація польових робіт, витрати палива, розрахунок обробленої площі, ідентифікація механізатора, дозволяють автоматично формувати шляховий лист без виїздів в поле обліковців або агрономів. Члени кооперативу зможуть в єдиному вході бачити всі виробничі процеси підприємства і зможуть вчасно і ефективно приймати важливі рішення.

агроконтроль
Теком Лизинг

одна з провідних лізингових компаній України в сфері фінансування проектів сільського господарства. Завдяки партнерству з «ТЕКОМ-Лізинг» заявки членів кооперативу на придбання сільгосптехніки розглядаються за прискореною процедурою, а також їм можуть бути надані пільгові умови щодо терміну лізингу і розміром лізингового платежу.

Наша місія – створити зручний інструмент, який би дозволив аграріям закордоном та локальним донорам адресовано допомогти фермерам в Україні, які опинилися у скрутному становищі в результаті жахливої війни на рідній землі.  БФ ДАР відповідає за прозорість процесу перерахування матеріальної допомоги із дотриманням всіх правових, етичних тнорм та  вимог фінансової звітності» – розповідає Катерина Конащук, керівник проекту FARMERFHOOD у  БФ «ДАР».

Організатори сподіваються, що проєкт допоможе до 5000 фермерам та згодом масштабується для відбудови та трансформації сільського господарства  у післявоєнні часі.