Barva Invest — консалтингова компанія та провайдер глобальної аналітичної інформації з фінансових та сировинних ринків. Компанія Barva Invest була заснована в 2016 р.  

Основою метою діяльності є хеджування цінових ризиків та маркетинг продукції для прогресивних українських фермерів, вертикально інтегрованих агрохолдингів та переробників сільськогосподарської продукції.

Послуги

  • Аналітика — продукт включає повний супровід на кожному етапі формування продажів або закупівель аграрної продукції. Чіткі орієнтири для входу та виходу з торгової позиції та прийняття комерційного рішення (вебінари, гаряча лінія, аналітичні звіти, індивідуальна стратегія).
  • Управління торговою позицією — побудова стратегії, базису та періодів продажу, враховуючи особливості господарювання, доступ до всіх аналітичних матеріалів компанії Barva Invest.
  • Навчання — Barva Invest пропонує тренінги, вебінари та навчальні відео, які проводяться найкращими спеціалістами у цій галузі. Мета — дати знання, розуміння та навички тим, хто їх шукає, а також прискорити персональне зростання кожного з наших партнерів.

Marketing Solutions

Програми управління від Barva Invest — спосіб для виробника делегувати маркетинг своєї продукції експертам з багаторічним досвідом міжнародної торгівлі. Прозорий та дисциплінований підхід у поєднанні з постійними інвестиціями у розвиток стратегій, систем та людських ресурсів.

Клієнти: LNZ Group, «Агро-Регіон», ADAMA, Syngenta, МХП, Agromino, «Контінентал Фармерз Груп», «Епіцентр Агро», Bayer тощо.