Компанія EKVVIES, провідний виробник електродвигунів, насосів та генераторів, стала партнером кооперативу Ukrainian Agro Connection

Компанія «Еквівес» – понад 20 років успішно допомагає в комплексному вирішені потреби підприємств у електродвигунах та насосних агрегатів, а також іншому спеціалізованому промисловому обладнанні. За цей час нашими клієнтами стали підприємств, що займаються комунальним або сільським господарством, харчовою промисловістю або енергетикою, а також ті що працюють в галузі нафтохімії та будівництва.

Компанія «Еквівес» має можливість не тільки поставляти продукцію виробництва провідних вітчизняних та закордонних заводів, а також маючи власні цехи задовольнити потреби у промисловому обладнанні на замовлення клієнта. Всі виробничі агрегати робляться під суворим контролем якості.

Компанія «Еквівес» також здійснює технічну консультацію, обслуговування, гарантійний та післягарантійний ремонт. Наш сервісний центр оснащений усім необхідним спеціальним обладнанням та інструментами, оригінальними запасними частинами та матеріалами. Всі роботи проводяться висококваліфікованим персоналом, що пройшов спеціальне навчання з виконання ремонтних робіт.

Звертайтеся до нас, і ми завжди з радістю допоможемо у підборі обладнання під Ваші потреби.

Професійний та комплексний  підхід в сфері продажу та обслуговуванню промислового обладнання – це наше кредо.