10 листопада відбувся вже другий Фермерський зліт «КООПЕРАЦІЯ НА 360°», організований Кооперативом Юкрейніан Агро Коннекшн.

Цього разу ми згуртували 200 учасників – власників фермерських господарств та спеціалістів в агро, говорили про сьогоднішнє збиткове агро, можливості і перспективи в майбутньому , шляхи подолання кризи, яку нам створили вороги!

В українських фермерів кооперація асоціюється з радянських союзом, колгоспами, колективізацією та обкраданням населення. Але об’єднання в кооперативи може стати ефективним інструментом для досягнення спільних цілей, таких як збільшення прибутку, розширення видів діяльності та застосування новітніх технологій!

«Ідея організовувати такі події виникла тому, що під час спілкування з фермерами розумієш, що варто кооперуватися, об’єднуватися, ділитися досвідом та напрацюваннями. І головне, — довести фермеру, що кооператив — це не колгосп, бо у багатьох ще саме таке розуміння. Кооператив об’єднує тих, хто хоче розвиватися, хто має спільні інтереси, хто ділиться досвідом з колегами і працює разом на результат, аби досягти в сільському господарстві більшого, оптимізовувати процеси виробництва», — каже керівник кооперативу Богдан Купріянов.

Тому ми влаштовуємо такі фермерські заходи, щоб донести сільгоспвиробникам нові рішення, ідеї, дати можливість познайомитися з новими учасниками агроринку, а також зустрітися та поспілкуватися з діючими партнерами.

Ми закликаємо фермерів долучатися до нашого кооперативу, аби вони були більш проактивними, навчалися, дізнавалися більше нового, тоді вдасться рухатися вперед і подолати всі виклики, які постають перед ними та всіма нами в ці складні часи.

На заході зустрілися агровиробники з різних куточків України, а також представники Міністерства агрополітики, інших профільних установ та організацій. Під час панельних дискусій запрошені спікери підвели підсумки року та обговорили прогнози на 2024 рік, розібрали програми кредитування для агробізнесу; поділилися де шукати гранти  та розказали про аграрні розписки; від наших експертів ми отримали практичні кейси по переробці сировини та зрозуміли, що потрібно інвестувати в біологізацію.

Ми, організатори форуму, виражаємо особливу людську подяку всім воїнам ЗСУ, завдяки ВАМ цій захід відбувся.

Щира подяка всім партнерам, спікерам та учасникам Фермерського зльоту “Кооперація на 360” за участь та підтримку нашого заходу.

Також під час нашого зльоту відбулася лотерея, усі кошти від якої пішли на озброєння підрозділів територіальної оборони. Лотерея була організована на підтримку ініціативи мережі АЗК ОККО й Фонду «Повернись живим» – «ОКО ЗА ОКО 2. Озброїмо ТрО до зубів».

Шановні колеги, ми вже плануємо наступний захід у 2024 році, слідкуйте за анонсами.