Новости

5 видів матеріальної допомоги для українських фермерів від міжнародної агро спільноти: реєстрація відкрита!

Коаліція міжнародних партнерів у галузі сільського господарства із залученням українського благодійного фонду ДАР та міжнародного фонду Alight створила благодійну платформу FARMERHOOD*: від Фермера до Фермера (*Farmerhood– укр. Фермерське Братерство), яка передбачає надання допомоги постраждалим від війни українськими фермерами із земельним банком до 500 га.

Подробнее

Кооператив «Ukrainian Agro Connection» та благодійна платформа FARMERHOOD* оголосили про партнерство

Кооператив «Ukrainian Agro Connection» з приємністю повідомляє про початок партнерства з благодійним проєктом FARMERHOOD*, який передбачає надання допомоги постраждалим від війни українськими фермерами із земельним банком до 500 га.

Подробнее

Об’єднані війною: чи є у фермерів шанс на кооперацію

В українських фермерів кооперація асоціюється з радянських союзом, колгоспами, колективізацією та обкраданням населення. Але насправді об’єднання в кооперативи може стати ефективним інструментом для досягнення спільних цілей, таких як збільшення прибутку, розширення видів діяльності та застосування новітніх технологій.

Подробнее

Продаж зернових під час війни: ризики чи нові можливості?

Чи реально фермерським господарствам та агропідприємствам уникнути збитковості під час повномасштабної війни? Як вигідно продавати зернові у цей непростий період? Про це розкажуть провідні експерти агросфери України на фермерському зльоті «КООПЕРАЦІЯ НА 360°», який відбудеться 10 березня у Києві.

Подробнее

Корженко Іван, директор компанії Греко Груп, виступить спікером на заході Фермерський зліт “Кооперація на 360”

Корженко Іван, власник та директор компанії Греко Груп виступить спікером на заході – Фермерський зліт “Кооперація на 360”
Якщо Вам цікаво як треба діяти, щоб не програти власним інтересам в умовах війни, як зекономити на сушінні своєї продукції та як зробити сушіння прибутковим за будь-яких обставин, Корженко Иван, власник та директор компанії GRECO group 10 березня на заході заході – Фермерський зліт “Кооперація на 360” даст відповіді на всі важливі питання!
РЕЄСТРАЦІЯ https://www.agro-event.com.ua/
Чекаємо вас на заході!

Подробнее

Компанія GRECO group “Греко Груп” – ГОЛОВИЙ ПАРТНЕР заходу Фермерський зліт «КООПЕРАЦІЯ НА 360°»

Компанія “Греко Груп” — компанія-виробник, яка займається виключно виготовленням, встановленням та сервісним обслуговуванням автоматичних теплогенераторів системи “GRECO” для зернових сушарок різного типу потужністю від 1,5 мВт до 20 мВт.

Подробнее

Європейська Бізнес Асоціація European Business Association виступила інформаційним партнером заходу Фермерській зліт “Кооперація на 360”

Ми з радістью повідомляємо, що Європейська Бізнес Асоціація European Business Association виступила інформаційним партнером заходу Фермерській зліт “Кооперація на 360”.

Подробнее

Зіркова команда спікерів Фермерського зльоту «Кооперація на 360»!

Відомі фахівці та експерти агробізнесу погодилися на участь та готові давати відповіді на всі болючі питання фермерів із продажу зернових у військовий період, експортні контракти, заробіток фермерів з переробки врожаю, правила отримання грантів, фінансування та інвестиції. Як економити на посівній у 2023 році та не втратити врожай.

Подробнее

Ukrainian Agro Connection та Мінагрополітики співпрацюватимуть у питанні кооперації фермерських господарств

Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив (СОК) Ukrainian Agro Connection та Міністерство аграрної політики та продовольства України домовилися про співпрацю у сфері кооперації фермерських господарств, малих та середніх сільгосппідприємств, а також обговорили низку ключових питань агросектора.

Подробнее

Кооператив Ukrainian Agro Connection планує створити ОВК на Інгулецькій зрошувальній системі

Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив (СОК) Ukrainian Agro Connection, заснований власником агрохолдингу A.G.R. Group Місаком Хідіряном, веде роботи зі створення організації водокористувачів (ОВК) у Миколаївській області.

Подробнее

Спеціальна пропозиція для фермерів

Гарна новина для фермерів, кооператив Ukrainian Agro Connection проводить сушіння та чистку кукурудзи під ключ на своїх потужностях. Є можливість зберігання та продажу вашої кукурудзи. Вартість послуги формується в індівідуальному порядку. Знаходимося у Броварському районі, село Тарасівка.

Подробнее

Кооператив UA Connection організовує  Фермерський зліт «КООПЕРАЦІЯ НА 360°» та запрошує фермерів на захід

В рамках програми розвитку та просування кооперативу UA Connection на українському ринку кооперації, ми організовуємо захід – Фермерський зліт «КООПЕРАЦІЯ НА 360°», який відбудеться у березні 2023 у в Прем’єр Готелі «Русь» (м. Київ)

Подробнее
uac-coop

Кооператив пропонує послуги з проведення сільськогосподарських робіт

Пропонуємо Вам заздалегідь запланувати та підписати договір на отримання послуг з проведення сільськогосподарських робіт з використанням сучасної агротехніки, якою керують досвідчені та професійні механізатори

Подробнее